Zamknij komunikat |X|

Wykorzystujemy pliki cookies. Nie zawierają one żadnych danych osobowych, służą jedynie w celach: œwiadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane urządzeniu, którego używasz do oglądania tej strony. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej na ten temat >>

suplementy diety
Attibassi
Popularne: suplementy diety, aloes, odchudzanie, diety, dieta indywidualna, odrobaczanie, odrobaczanie ludzi, pasożyty, żurawina, zapalenie dróg moczowych, kuracja oczyszczająca

Minerały koloidalne
Przeznaczone dla osób pragnących zachować zdrowie i urodę, nieregularnie odżywiających się i osłabionych stresem.

Kompozycja pierwiastków śladowych niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dzięki strukturze koloidu (podobnej do struktury krwi) są one przyswajalne przez organizm 20-krotnie lepiej niż podawane w tabletkach. Nasze minerały zawierają blisko 60 pierwiastków m.in.: selen hamujący procesy starzenia, chrom ograniczający magazynowanie tłuszczów, wapń i fosfor wzmacniający układ kostny. Są one potrzebne nie mniej niż witaminy!
Minerały koloidalne zapewniają dobre samopoczucie, sprawność i urodę. Poprawiają funkcjonowanie mięśni, wygląd skóry, włosów i paznokci.

Piękne ciało to zdrowe ciało

Gdy uzupełnisz swoją dietę o niezbędne składniki mineralne i postarasz się, aby Twój styl życia stał się trochę bliższy ideałowi, Twój organizm zacznie funkcjonować tak, jak zaprogramowała go natura. I to na bardzo długie i aktywne życie. Najpierw odczujesz poprawę samopoczucia. Później zauważysz też pozytywne zmiany w wyglądzie. Uzupełnienie niedoborów makro- i mikroelementów likwiduje również problemy, z którymi do tej pory walczyłaś coraz to droższymi kosmetykami...

Wapń i fosfor sprawią, że bez nadmiernej obawy o urazy kości będziesz mogła uprawiać swój ulubiony sport. Pierwiastki te tworzą też strukturę zębów. A piękny uśmiech stanowi atut każdej zadbanej kobiety.

Siarka jest składnikiem aminokwasów wchodzących między innymi w skład skóry, paznokci i włosów - cystyny, cysteiny i metioniny. Bez nich wzrost zdrowych włosów i paznokci jest niemożliwy.

Sód i potas zapewnią równowagę gospodarki wodnej. Nie zastąpi jej najlepszy i najdroższy krem nawilżający. Zbyt duże zatrzymywanie wody w organizmie powoduje widoczne obrzęki, jej niedobór - wysuszenie naskórka, jego szorstkość i chropowatość.

Magnez ustrzeże Cię przed puchnięciem dziąseł, próchnicą zębów, wypadaniem włosów i łamaniem się paznokci.

Żelazo odpowiada za transport tlenu w organizmie. Jego niedobór jest często spotykany u kobiet, zwłaszcza stosujących dietę odchudzającą. Niedokrwistość spowodowana niską podażą żelaza w pożywieniu jest często przyczyną bardzo złego samopoczucia i niezdrowego wyglądu.

Cynk wraz z witaminą A uczestniczy w procesach regeneracji skóry. Bez udziału cynku rany i oparzenia, także słoneczne goją się bardzo trudno. Niedobór cynku jest często spowodowany przez długotrwałe przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych i stosowanie diety odchudzającej.

Selen współdziała z witaminą E. Jako silny antyoksydant zapobiega procesom uszkadzania komórek przez wolne rodniki i hamuje związane z tym procesy starzenia się.

Chrom ogranicza magazynowanie tłuszczów w organizmie i stymuluje biosyntezę białka. Dzięki temu Twoje ciało będzie pięknie wyrzeźbione przez ćwiczenia gimnastyczne, które uprawiasz.

Krzem jest bardzo ważnym pierwiastkiem dla skóry, paznokci i włosów. Sprawia, że włosy stają się elastyczne i odporne na uszkodzenia, a skóra - dobrze ukrwiona. Krzem podtrzymuje też słabnącą z wiekiem aktywność hormonalną i tym samym poprawia ogólny wygląd.

Miedź wchodzi w skład niektórych kosmetyków przeciwdziałających starzeniu się skóry. Ma działanie antyoksydacyjne, podobnie jak selen.


Zobacz:

Dobre samopoczucie dzięki równowadze mineralnej
Niezwykłość koloidu
Poznaj tajemnicę leczniczego źródełka
Skład cudownej wody
Minerały koloidalne dla każdego
Dawkowanie
Ważne informacje
Zapewnij Sobie dobre samopoczucie dzięki równowadze mineralnej

Obecnie wiele osób cierpi na niedobory makro- i mikroelementów. Badania naukowców wykazały, że każdemu z nas brakuje przynajmniej jednego pierwiastka śladowego. Może to doprowadzić do rozregulowania pracy całego organizmu. Dlatego coraz częściej mamy problemy z układem kostnym, sercem, spada nasza wydolność fizyczna i umysłowa, pojawiają się anemie. Minerały odgrywają bardzo ważną rolę w syntezie DNA, które jest odpowiedzialne za replikację i duplikację naszych struktur komórkowych. Są bardziej potrzebne naszym organizmom niż witaminy, ponieważ ich brak powoduje słabe wchłanianie witamin. Co raz częściej sięgamy po minerały w formie tabletek. Jednak lekarze i naukowcy potwierdzają, że nie jest to najlepszy sposób na uzupełnienie niedoborów. Przyczyną tego jest ich niska przyswajalność. Nasz organizm najlepiej akceptuje minerały w formie koloidalnej, które wchłaniają się w blisko 98%, czyli 20 razy lepiej niż te w tabletkach.

<powrót>


Niezwykłość koloidu

Działanie minerałów jest uwarunkowane stopniem ich wchłaniania. Sam fakt dodatkowego przyjmowania minerałów nie oznacza, że nasz organizm będzie mógł je wykorzystać. Najwyższym stopniem przyswajalności charakteryzują się minerały w formie koloidalnej. Najwięcej minerałów i pierwiastków śladowych pozyskujemy z roślin właśnie w postaci koloidalnej (w postaci odpowiednich roztworów posiadających ładunek elektryczny). Rośliny pozyskują z gleby nieorganiczne związki mineralne i przekształcają je w związki organiczne, podobne w budowie do płynów ustrojowych w naszym organizmie. Krew, czy płyn komórkowy to również roztwory koloidalne. Dlatego nasz organizm tak łatwo akceptuje i przyswaja właśnie minerały w postaci koloidalnej.

<powrót>


Tajemnica leczniczego źródełka

W latach 20-tych ubiegłego stulecia amerykański farmer z Wyżyny Kolorado ciężko zachorował. Wyleczyli go rdzenni Indianie. Podawali mu do picia wodę ze źródełka, które od pokoleń nazywano „źródełkiem życia”. Farmer nie tylko wyzdrowiał, ale również zauważył, że odkąd pije tajemniczą wodę ma więcej energii i sił, mimo podeszłego wieku. Postanowił, więc odkryć tajemnicę wody, która go przywróciła do życia i dodała werwy. Tak odnaleziono złoża skamieniałych, prehistorycznych roślin, bogatych w minerały koloidalne. Woda źródlana rozpuszczała je i dzięki temu nie tylko odżywiała organizm, ale też uzdrawiała z wielu chorób.

<powrót>


Skład cudownej wody

Minerały koloidalne z Kolorado zawierają nie tylko ważne makroelementy – wapń, fosfor, potas, sód i magnez. Są też źródłem blisko 60 cennych i poszukiwanych pierwiastków śladowych, jak cynk, selen, miedź, mangan, żelazo, chrom, a nawet koloidalny jod. Dlatego przyjmując 1 łyżeczkę dziennie (lub więcej) tego preparatu, możemy zregenerować nasz organizm. Minerały koloidalne odżywiają wszystkie komórki w ciele, przywracają prawidłową przemianę materii, wzmacniają i dodają sił. Dzięki nim możemy przyswoić odpowiednie witaminy, co gwarantuje zdrowie i dobre samopoczucie.

<powrót>


Cenne źródło minerałów

Minerały koloidalne stanowią cenne źródło minerałów śladowych pochodzenia roślinnego. Miliony lat temu bardzo bujna prehistoryczna roślinności była niezwykle bogata w związki mineralne. Rośliny czerpały związki odżywcze z bardzo żyznej gleby. W wyniku procesu fotosyntezy nieorganiczne minerały zostały przekształcone przez rośliny w organiczną postać koloidalną, łatwo przyswajalną przez organizm człowieka. Około 60-100 mln lat temu świat roślinny został zatopiony przez praocean. Pokryta wodą warstwa liści oraz łodyg utworzyła zwartą strukturę nazwaną “humic shale”. Złoża te zostały odkryte na pagórkowatym terenie centralnego Utah - Płaskowyżu Kolorado. Dzisiaj “humic shale” wydobywa się w kopalniach. Następnie ściera się na proszek i zanurza w źródlanej, oczyszczonej wodzie na wiele tygodni. Podczas tego prosesu minerały wraz z kwasami organicznymi wydzielają się do wody i powstaje naturalny koncentrat – dobroczynny dla naszego organizmu.

<powrót>


Minerały koloidalne dla Ciebie

Szczególnie poleca się je jako uzupełnienie diety:
- u osób, którym zbyt wcześnie siwieją i wypadają włosy
- w zapobieganiu wiotczeniu skóry i przedwczesnemu pojawienia się zmarszczek
- dla poprawienia pamięci, przy depresjach, nerwicach
- przy ogólnym osłabieniu, braku energii, osłabieniu odporności, cukrzycy, niedoborach żelaza i anemii, chorobach dziąseł i paradentozie
- w problemach z układem hormonalnym i trawiennym
- u kobiet dotkliwie odczuwających napięcie przedmiesiączkowe oraz objawy klimakterium
- w chorobach układu sercowo-naczyniowego, niewydolności mięśnia sercowego
- przy niewydolności układu mięśniowego, zapaleniach stawów, osteoporozie i słabych kościach
- w bakteryjnych i grzybiczych stanach zapalnych (niektóre jony pierwiastków śladowych, jak miedź, czy cynk wykazują właściwości bakterio-, grzybo-, a nawet wirusobójcze)
- przy kurczach nóg i bólach lędźwi

<powrót>


Dawkowanie:

Zaleca się przyjmować 5 ml (1 łyżeczka) dziennie. Pamiętajmy, że po otworzeniu buteleczki powinno się ją przechowywać w lodówce.

<powrót>


Ważne informacje

Preparat Minerały koloidalne uzyskał pozytywną opinię Instytutu Żywności i Żywienia.

Opis właściwości preparatu Minerały koloidalne zawarty w niniejszym opracowaniu ma charakter wyłącznie informacyjny. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń. W żadnym wypadku kuracja preparatem Minerały koloidalne nie zastępuje leczenia prowadzonego przez lekarza medycyny.

<powrót>


 

< ważne - nota prawna >

Wybierz suplement diety / substancję aktywną:

Nota prawna

Przypominamy, iż informacje zawarte na tej stronie posiadają tylko i wyłącznie charakter informacyjny. Wykorzystanie ich bez konsultacji z lekarzem może przynieść rezultaty odwrotne do zamierzonych. Przed użyciem koniecznie należy zasięgnąć porady lekarza lub farmaceuty.

Portal suplementydiety.pl nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikające z wykorzystania treści prezentowanych w serwisie. W myśl przepisów prawa substancje noszące miano suplementów diety nie mają charakteru leczniczego i nie są lekami.

W myśl definicji suplementy diety to dodatki stanowiące uzupełnienie codziennej diety. Pisząc inaczej, suplementy diety można nazwać składnikami żywności, których stosowanie przynosi wymierne korzyści dla naszego zdrowia i samopoczucia. Ich używanie wzbogaca codzienną dietę, w której może brakować niektórych ważnych substancji, takich jak minerały czy witaminy.

Indywidualna dieta odchudzająca

Odchudzanie z gwarancją sukcesu!

szukaj Szukaj w serwisie:


Domena na sprzedaż lub wynajem

Kup teraz: 90 000 euro + VAT
Wynajem: 300 euro + VAT / miesiąc

Masz pytania? Ciekawą propozycję współpracy? Napisz: biuro@suplementydiety.pl

Polecamy:

Pasożyty

Czy wiesz jakie są objawy pasożytów? Czy nie obawiasz się, że możesz nieświadomie być zakażonym? Tasiemiec, lamblie, glista... Lista jest potencjalnie długa.
Pasożyty - objawy i profilatyka >>

Czy kawa może zaszkodzić?

Od czasu do czasu w mediach pojawiają się informacje na temat wpływu kawy na nasze zdrowie. Okazuje się, że kawa ma o wiele większy wpływ na nasz organizm, niż było to do tej pory uważane.
Aspekty zdrowotne kawy >>


modlitwa w drodzeNewsletter:

Zapisz się i wygrywaj nagrody!


Wśród osób, które subskrybują newsletter, co miesiąc losowane są kupony rabatowe ufundowane przez
naszych partnerów!

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin.

O nas | Reklama | Współpraca | Apteki z uśmiechem