Zamknij komunikat |X|

Wykorzystujemy pliki cookies. Nie zawierają one żadnych danych osobowych, służą jedynie w celach: œwiadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane urządzeniu, którego używasz do oglądania tej strony. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej na ten temat >>

suplementy diety
Attibassi
Popularne: suplementy diety, aloes, odchudzanie, diety, dieta indywidualna, odrobaczanie, odrobaczanie ludzi, pasożyty, żurawina, zapalenie dróg moczowych, kuracja oczyszczająca

Shilajit - Mumio (czyt. szilajt - mumio).
Dla osób po urazach i złamaniach kości, starszych, zagrożonych osteoporozą jak również przemęczonych, osłabionych i wyczerpanych.

Zawiera blisko 30 składników mineralnych i pierwiastków śladowych. Dostarcza dobrze przyswajalny wapń, fosfor oraz witaminę D ułatwiającą wchłanianie makroelementów. Jest bogaty w aminokwasy, jest naturalnym biostymulatorem. Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.
Ponad 2-krotnie przyspiesza zrastanie się kości, regeneruje uszkodzoną tkankę kostną oraz wzmacnia organizm. Podnosi wytrzymałość fizyczną, wzmacnia układ kostny.

A może jesteś sportowcem lub lubisz trudne wyzwania wymagające doskonałej kondycji fizycznej. Idealny dla Twoich potrzeb jest naturalny eliksir rekordów. Jest nim Shilajit Mumio, które pozwoli przezwyciężyć Ci duże obciążenia fizyczne oraz podniesie Twoją wytrzymałość na wysiłek. Shilajit Mumio zwiększy również wydolność serca oraz wzmocni cały układ krążenia. Shilajit Mumio to „cud natury” o bardzo silnym działaniu wzmacniającym. Jest niezwykle cenne dla sportowców, jak również ludzi starszych, przemęczonych, osłabionych i wyczerpanych. W Mumio zawarta jest moc i siła gór, która przenika nasze ciało oraz wypełnia je energią.

Ten cudowny skarb nazywa się w różny sposób: w Birmie - Czao-tui- krew góry, w Mongolii i Tybecie- Baragszun- sok skały, na Syberii- kamienny olej, w Egipcie- ilyryjska żywica. Swoją najbardziej popularną nazwę - Mumio zawdzięcza starożytnym Grekom. W ich języku oznacza -„ochraniające, oczyszczające ciało”.Zobacz:

Unikatowe zastygłe łzy o właściwościach leczniczych chronione przez niedostępną przyrodę
Idealne połączenie potrafi stworzyć wyłącznie natura
Mumio naturalnym biostymulatorem
Mumio ponad 2-krotnie przyspiesza zrastanie się kości
Jak stosować
Ważne informacjeUnikatowe nacieki skalne o właściwościach leczniczych

Mumio występuje w postaci skalnych nacieków oraz sopli, które wyglądają jak zastygłe łzy wypływające ze skał. Występuje niezmiernie rzadko. Spotykać je można jedynie w niedostępnych górskich jaskiniach, grotach i szczelinach Gór Ałtaju, Pamiru, Kaukazu oraz na terenie południowej Syberii. Z tych wyjątkowych, trudno dostępnych miejsc emanuje ogromna energia i niepojęta dla nas siła, którą góry oddają nam w postaci zagadkowej substancji - mumio. Od tysięcy lat pomaga ona ludziom odzyskać utracone siły i wzmocnić organizm. Naukowcy wciąż nie znają pochodzenia mumio. Dawniej wierzono, że są to łzy skał. Współczesne badania wykazały, że ta górska substancja zawiera nie tylko składniki mineralne, ale też szereg organicznych elementów, jak jad pszczeli, żywica, czy ziołowe olejki eteryczne. Pozostaje jednak pytanie, w jaki sposób znalazły się one na skałach.

<powrót>


Idealne połączenie stworzone przez Naturę

Shilajit Mumio jest bogate w cenne dla zdrowia aminokwasy. Zawiera również blisko 30 minerałów i pierwiastków śladowych. Wszystkie składniki Shilajit Mumio zostały idealnie dobrane przez naturę i połączyły się ze sobą podczas trwających tysiące lat procesów. Dlatego znakomicie uzupełniają się podczas kuracji, naturalnie wzmacniając organizm.

<powrót>


Shilajit Mumio to naturalny biostymulator

- wzmacnia organizm, podnosi wytrzymałość fizyczną
- pomaga przyspieszyć regenerację uszkodzonych tkanek
- wzmacnia kruche, słabe kości
- sportowcy nazywają Shilajit Mumio „eliksirem rekordów”, ponieważ pomaga przezwyciężać znaczne
  fizyczne obciążenia
- łagodzi gwałtowne reakcje organizmu na zmiany ciśnienia
- zmniejsza świąd po ukąszeniach owadów
- pomaga w leczeniu paradontozy
- wspomaga leczenie chorób obwodowego układu nerwowego (zapalenia nerwów)
- pomaga leczyć choroby układu krwionośnego, w tym chorób serca
- normalizuje procesy wytwórcze krwi

<powrót>


Na słabe kości i złamania

Shilajit Mumio wzmacnia osłabione kości. Dostarcza organizmowi dobrze przyswajalny wapń, a także fosfor. Obydwa te pierwiastki budują kości i dbają o ich prawidłową strukturę. Jednocześnie witamina D znacznie ułatwia wchłanianie tych makroelementów oraz zapobiega ich nadmiernemu wydalaniu. Shilajit Mumio ponad 2-krotnie przyspiesza zrastanie się złamanych kości. Nie tylko regeneruje tkankę kostną, ale też łagodzi wstrząs pozłamaniowy, usprawnia procesy fizjologiczne, likwiduje zapalenie szpiku kostnego, normalizuje obraz krwi. Przy złamaniach zewnętrznych oczyszcza ranę z ropno-martwiczych resztek. Dzięki Shilajit Mumio gojenie przebiega szybko, a zarazem delikatnie. U chorych obserwuje się wyraźną poprawę samopoczucia, normalizuje się temperatura ciała i sen, poprawia się apetyt, zmniejsza się drażliwość oraz powraca pełna funkcjonalność uszkodzonej kończyny.

<powrót>


Jak stosować

Shilajit Mumio stosuje się:
  - wewnętrznie –- 1-2 kapsułki bezpośrednio lub rozpuszczone w wodzie, soku, mleku lub
    miodzie
  - zewnętrznie - preparat należy rozpuścić w wodzie lub oleju, a następnie smarować lub
    nacierać
Jedna kapsułka zawiera 0,2 g Mumio.

Najlepsze rezultaty osiąga się przy równoczesnym wewnętrznym i zewnętrznym stosowaniu Shilajit Mumio. Picie alkoholu w czasie leczenia niewskazane.

<powrót>


Ważne informacje

Preparat Shilajit - Mumio uzyskał pozytywną opinię Instytutu Żywności i Żywienia.

Opis właściwości preparatu Shilajit - Mumio zawarty w niniejszym opracowaniu ma charakter wyłącznie informacyjny. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń. W żadnym wypadku kuracja preparatem Shilajit - Mumio nie zastępuje leczenia prowadzonego przez lekarza medycyny.

<powrót>


 

< ważne - nota prawna >

Wybierz suplement diety / substancję aktywną:

Nota prawna

Przypominamy, iż informacje zawarte na tej stronie posiadają tylko i wyłącznie charakter informacyjny. Wykorzystanie ich bez konsultacji z lekarzem może przynieść rezultaty odwrotne do zamierzonych. Przed użyciem koniecznie należy zasięgnąć porady lekarza lub farmaceuty.

Portal suplementydiety.pl nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikające z wykorzystania treści prezentowanych w serwisie. W myśl przepisów prawa substancje noszące miano suplementów diety nie mają charakteru leczniczego i nie są lekami.

W myśl definicji suplementy diety to dodatki stanowiące uzupełnienie codziennej diety. Pisząc inaczej, suplementy diety można nazwać składnikami żywności, których stosowanie przynosi wymierne korzyści dla naszego zdrowia i samopoczucia. Ich używanie wzbogaca codzienną dietę, w której może brakować niektórych ważnych substancji, takich jak minerały czy witaminy.

Indywidualna dieta odchudzająca

Odchudzanie z gwarancją sukcesu!

szukaj Szukaj w serwisie:


Domena na sprzedaż lub wynajem

Kup teraz: 90 000 euro + VAT
Wynajem: 300 euro + VAT / miesiąc

Masz pytania? Ciekawą propozycję współpracy? Napisz: biuro@suplementydiety.pl

Polecamy:

Pasożyty

Czy wiesz jakie są objawy pasożytów? Czy nie obawiasz się, że możesz nieświadomie być zakażonym? Tasiemiec, lamblie, glista... Lista jest potencjalnie długa.
Pasożyty - objawy i profilatyka >>

Czy kawa może zaszkodzić?

Od czasu do czasu w mediach pojawiają się informacje na temat wpływu kawy na nasze zdrowie. Okazuje się, że kawa ma o wiele większy wpływ na nasz organizm, niż było to do tej pory uważane.
Aspekty zdrowotne kawy >>


modlitwa w drodzeNewsletter:

Zapisz się i wygrywaj nagrody!


Wśród osób, które subskrybują newsletter, co miesiąc losowane są kupony rabatowe ufundowane przez
naszych partnerów!

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin.

O nas | Reklama | Współpraca | Apteki z uśmiechem