Zamknij komunikat |X|

Wykorzystujemy pliki cookies. Nie zawierają one żadnych danych osobowych, służą jedynie w celach: œwiadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane urządzeniu, którego używasz do oglądania tej strony. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej na ten temat >>

suplementy diety
Attibassi
Popularne: suplementy diety, aloes, odchudzanie, diety, dieta indywidualna, odrobaczanie, odrobaczanie ludzi, pasożyty, żurawina, zapalenie dróg moczowych, kuracja oczyszczająca

Zobacz także: Bisholin Żel

Bisholin balsam mineralny (czyt. biszolin).
Polecany dla osób z problemami reumatycznymi
i osteoporozą. Zalecany także osobom aktywnie uprawiającym sport.

Bisholin jest naturalnym koncentratem balneologicznym, wydobywanym z dna oceanu z głębokości 2,5 km. Jego przyswajalność przez skórę i błony śluzowe sięga blisko 100%, podczas gdy kompleksów mineralnych pozyskiwanych w sztuczny sposób zaledwie 50-60%. Jest czysty, nie zawiera konserwantów i barwników.
Łagodzi reumatyzm, uśmierza ból, przynosi ulgę w stanach zapalnych stawów i kręgosłupa, wpływa dobroczynnie na zmiany i zwyrodnienia usztywniające stawy i kręgosłup. Nie powoduje negatywnych skutków ubocznych, jak inne leki przeciwreumatyczne.


Bisholin – prawdziwa ulga w cierpieniu:
 -ma silne właściwości przeciwbólowe – już po kilku zabiegach powoduje osłabienie, a nawet
  ustąpienie bólów reumatycznych oraz dolegliwości pleców i karku
 -posiada wyraźne działanie przeciwzapalne i rozkurczające
 -wpływa na procesy miejscowej odporności poprzez stymulację aktywności fagocytów (płytek krwi
  odpowiedzialnych za zwalczanie ciał obcych)
 -usuwa złogi szkodliwych substancji oraz toksyn, dlatego Bisholin pomaga osobom mającym
  zwyrodniałe i zesztywniałe stawyZobacz:

Czy wiesz, że praocean dał początek życiu na ziemi? Czy wiesz, że Bisholin również pochodzi z praoceanu?
Zadziwiające odkrycie przykuwa uwagę lekarzy
Najnowocześniejsza klinika w Twoim domu. Czy to możliwe?
Terapie bisholinowe
Kuracja na bóle reumatyczne. Zobacz jak Bisholin pomaga innym.
Ważne informacje


Życie z praoceanu

345 milionów lat temu istniał praocean, który zawierał niezwykle duże ilości życiodajnych minerałów. W wyniku procesów geologicznych oraz fizycznych dno ogromnego basenu oceanicznego zostało odizolowane od czynników atmosferycznych. W tych hermetycznych warunkach powstała solanka mineralna - Bisholin. Stanowi ją bogactwo makro- i mikroelementów rozpuszczonych w czystej artezyjskiej wodzie. Przez miliony lat pozostawały one w nienaruszonym stanie, bez wpływu jakichkolwiek zanieczyszczeń z powierzchni ziemi.

Unikalna solanka
Bisholin jest unikalnym, naturalnym koncentratem mineralnym wydobywanym z dna praoceanu. Zawiera optymalny kompleks minerałów. Natura dobrała je według idealnych dla nas proporcji. Są tam cenne dla naszego zdrowia: siarczany i chlorki magnezu, potasu, wapnia oraz sodu. Wyróżnia się wysokim stężeniem jodu i bromu. Zawiera także cynk, mangan, żelazo, molibden, miedź, chrom i wiele innych minerłów.

<powrót>


Zadziwiające odkrycie Bisholinu

Nieskazitelne złoża tej solanki zostały niedawno odkryte w regionie połtawskim na Ukrainie. Przypadek sprawił, że pracownicy wykonujący tam odwierty dotarli do złóż Bisholinu. Osoby pracujące bezpośrednio z tą substancją, nie miały problemów ze stawami przy dużym wysiłku fizycznym. Zwróciło to uwagę lekarzy. Okazało się, że na głębokości 2,5 km w temperaturze 100 stopni C zalegają złoża cennej, mineralnej substancji, z niespotykanie dużą zawartością soli jodowo-bromowej i ogromnymi właściwościami leczniczymi. Wnikliwe badania wykazały, że Bisholin posiada unikalne oraz wszechstronne właściwości lecznicze. Wschodni lekarze stosują go z powodzeniem w reumatologii, neurologii czy rehabilitacji pourazowej. Co więcej, naukowcy odkrywają w Bisholinie coraz to nowe lecznicze właściwości.

<powrót>


Bisholin w najnowocześniejszych klinikach, a także w Twoim domu

Bisholin jest wykorzystywany przez lekarzy w wielu klinikach, szpitalach, sanatoriach oraz ośrodkach rehabilitacyjnych na całym świecie. Lekarze zauważyli, że połączenie leczenia farmakologicznego z terapią bisholinem przynosi doskonałe efekty. Bisholin jest preparatem całkowicie naturalnym, dokładnie takim, jakim stworzyła go natura, dlatego jest doskonale przyswajalny przez organizm człowieka.Warto dodać, że dzięki Bisholinowi możemy stworzyć sobie w domu własne sanatorium. Możemy stosować terapie wykorzystywane przez najnowsze ośrodki rehabilitacyjne. Bisholinowe kąpiele, okłady, masaże odżywią, wzmocnią nasz organizm oraz pomogą usunąć uciążliwe dolegliwości.

<powrót>


Bisholin stosowany jest wspomagająco przy leczeniu schorzeń:

  • aparatu ruchu (choroby reumatyczne, zmiany zwyrodnieniowe, zesztywniające zapalenie stawów, przykurcz stawów, ostroga piętowa)
  • chirurgicznych (rehabilitacja pourazowa, rozciągnięcie więzadeł)
  • obwodowego układu nerwowego (nerwobóle, zapalenie korzonków nerwowych, dyskopatia)
  • związanych ze skutkami napromieniowania różnego pochodzenia (od ekranu telewizora, komputera)
  • dróg oddechowych (zapalenie migdałów, gardła, krtani, oskrzeli), tarczycy
  • związanych z niedoborami mikroelementów (m.in. jodu, magnezu, cynku, chromu)

<powrót>


Zastosowanie

Bisholin jest preparatem do stosowania zewnętrznego. Proces wnikania zawartych w nim składników odbywa się poprzez skórę i błony śluzowe. Warto dodać, iż kompleksy mineralne pozyskiwane w sztuczny sposób są przyswajalne przez organizm tylko w 50-60%, podczas gdy przyswajalność naturalnego Bisholinu wynosi blisko 100%.

<powrót>


Zaleca się:

  • kąpiele z dodatkiem Bisholinu,
  • kompresy,
  • okłady,
  • nacieranie oraz masaże

<powrót>


Kuracja na bóle reumatyczne

Podgrzany Bisholin należy wetrzeć w chore miejsce i szczelnie zawinąć (ręcznik, folia) na czas do 3 godzin. Najlepiej przeprowadzić 10 zabiegów, raz na dzień lub raz na 2 dni. W razie potrzeby kurację można przeprowadzić ponownie po 7 dniach przerwy. Wiele osób odczuwa dużą poprawę już po kilku pierwszych zabiegach. Potwierdzają to relacje osób, które już zastosowały Bisholin.

" Jakiś czas temu miałem reumatyzm w nodze. Ataki bólu były silne, dręczące. Znajomy poradził mi, żebym zastosował Bisholin. Przyznaję, że już po 3 zabiegach zauważyłem dużą poprawę. Ból pojawiał się coraz rzadziej i rzadziej, aż w końcu zniknął. Bisholin pomógł mi odzyskać spokój i radość z życia."

Robert z Warszawy

„Cierpię na gościec przewlekły stawów dłoni. To straszna choroba. Czasami ból był nie do zniesienia. Kiedy patrzyłam na swoje ręce, które choroba zaczęła już zniekształcać, czułam strach i bezsilność. Bisholin dał mi nadzieję. Pomógł uśmierzyć ból i zadziałał przeciwzapalnie. Choroba przestała postępować. Teraz moczę dłonie w wodzie z Bisholinem i wykonuję ćwiczenia. Muszę przyznać, że nie sprawiają mi one tak wiele bólu, jak kiedyś. To naprawdę duża ulga.”

Krystyna S. z Konina

„Miałam silny ból pleców w okolicy lędźwiowej, który promieniował w okolicę nerek. Przeszkadzało mi to w pracy i domowych obowiązkach. Po kilku okładach z Bisholinu poczułam znaczną poprawę, a teraz już mnie nie boli.”

Kasia z Wrocławia

„Mój najstarszy syn często budził się rano z bolącym karkiem. Często też miał sztywność karku, po tym, jak go „przewiało”. Teraz robi nacierania i okłady z Bisholinu. Mówi, że jeszcze nic mu tak nie pomogło, jak to.”

Stanisława z Zawiercia

<powrót>


Ważne informacje

Opis właściwości preparatu Bisholin zawarty w niniejszym opracowaniu ma charakter wyłącznie informacyjny. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń. W żadnym wypadku kuracja preparatem Bisholin nie zastępuje leczenia prowadzonego przez lekarza medycyny.

<powrót>


Zobacz także: Bisholin Żel

< ważne - nota prawna >

Wybierz suplement diety / substancję aktywną:

Nota prawna

Przypominamy, iż informacje zawarte na tej stronie posiadają tylko i wyłącznie charakter informacyjny. Wykorzystanie ich bez konsultacji z lekarzem może przynieść rezultaty odwrotne do zamierzonych. Przed użyciem koniecznie należy zasięgnąć porady lekarza lub farmaceuty.

Portal suplementydiety.pl nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikające z wykorzystania treści prezentowanych w serwisie. W myśl przepisów prawa substancje noszące miano suplementów diety nie mają charakteru leczniczego i nie są lekami.

W myśl definicji suplementy diety to dodatki stanowiące uzupełnienie codziennej diety. Pisząc inaczej, suplementy diety można nazwać składnikami żywności, których stosowanie przynosi wymierne korzyści dla naszego zdrowia i samopoczucia. Ich używanie wzbogaca codzienną dietę, w której może brakować niektórych ważnych substancji, takich jak minerały czy witaminy.

Indywidualna dieta odchudzająca

Odchudzanie z gwarancją sukcesu!

szukaj Szukaj w serwisie:


Domena na sprzedaż lub wynajem

Kup teraz: 90 000 euro + VAT
Wynajem: 300 euro + VAT / miesiąc

Masz pytania? Ciekawą propozycję współpracy? Napisz: biuro@suplementydiety.pl

Polecamy:

Pasożyty

Czy wiesz jakie są objawy pasożytów? Czy nie obawiasz się, że możesz nieświadomie być zakażonym? Tasiemiec, lamblie, glista... Lista jest potencjalnie długa.
Pasożyty - objawy i profilatyka >>

Czy kawa może zaszkodzić?

Od czasu do czasu w mediach pojawiają się informacje na temat wpływu kawy na nasze zdrowie. Okazuje się, że kawa ma o wiele większy wpływ na nasz organizm, niż było to do tej pory uważane.
Aspekty zdrowotne kawy >>


modlitwa w drodzeNewsletter:

Zapisz się i wygrywaj nagrody!


Wśród osób, które subskrybują newsletter, co miesiąc losowane są kupony rabatowe ufundowane przez
naszych partnerów!

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin.

O nas | Reklama | Współpraca | Apteki z uśmiechem