Zamknij komunikat |X|

Wykorzystujemy pliki cookies. Nie zawierają one żadnych danych osobowych, służą jedynie w celach: œwiadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane urządzeniu, którego używasz do oglądania tej strony. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej na ten temat >>

suplementy diety
Attibassi
Popularne: suplementy diety, aloes, odchudzanie, diety, dieta indywidualna, odrobaczanie, odrobaczanie ludzi, pasożyty, żurawina, zapalenie dróg moczowych, kuracja oczyszczająca

Fasolamina

Na odchudzanie.

Co raz więcej pań i panów dba o linię. Co raz więcej osób przechodzi na mniej czy bardziej rygorystyczne diety. Odmawiamy sobie słodyczy, łakoci i ograniczamy zwykłe posiłki. Takie wieczne odchudzanie, ciągłe liczenie i pilnowanie kalorii odbiera smak i radość życia. Szczególnie przykre są sytuacje na przyjęciach, w restauracjach czy imieninach u znajomych. Najpyszniejsze potrawy, smakowite przysmaki .... a myśl o ilości pochłanianych kalorii odbiera apetyt. W takich sytuacja pomocna okazuje się Fasolamina Forte, przyjmowana przed głównym posiłkiem zapobiega przyswajaniu skrobi i odkładaniu tkanki tłuszczowej.

Doskonałe uzupełnienie diet odchudzających. Fasolamina hamuje działanie enzymów trawiących skrobie, która w niestrawionej postaci jest usuwana z organizmu. Zażywana przed posiłkami bogatymi w skrobie, głównie daniami obiadowymi (ziemniaki, makarony) nie dopuszcza do jej przyswajania i odkładania w postaci tkanki tłuszczowej.

Fasolamina – pochodzenie
Roślina pochodzi z Ameryki Południowej, obecnie uprawiana na całym świecie jako warzywo

Fasolamina – nazwa
inne nazwy: fasola zwykła, (ang.) White kidney bean, (łac.) Phaseolus vulgaris

Fasolamina - charakterystyka
Zawarta w wyciągu z fasoli „fasolamina” jest związkiem o naukowo i klinicznie potwierdzonych właściwościach polegających na hamowaniu trawienia skrobi znajdującej się w takich produktach spożywczych, jak np. ziemniaki, pieczywo, makaron, pierogi, naleśniki, ryż czy kukurydza. Głównym składnikiem produktu jest wyciąg ze sproszkowanych nasion, działający jako „neutralizator skrobi” - czynnik blokujący działanie enzymu alfa amylazy, który uczestniczy w metabolizmie węglowodanów głównie zaś skrobi.
Jak to działa? Skrobia rozkładana jest w organizmie na glukozę (cukier prosty), która stanowi główny materiał energetyczny w organizmie człowieka. Rezerwy glukozy magazynowane są w postaci glikogenu w mięśniach oraz wątrobie. Spożywanie zbyt kalorycznych lub obfitych posiłków prowadzi do powstania nadwyżki glukozy, która łatwo przetwarzana jest na tłuszcz zapasowy czyli tkankę tłuszczową. Wyciąg z fasoli hamując działanie alfa amylazy zapobiega rozkładowi skrobi, która nie ulega strawieniu i przyswojeniu w organizmie lecz zostaje wydalona w niestrawionej postaci poza ustrój. W taki sposób organizm otrzymuje mniejszą ilość energii. Nie powstają nadwyżki energetyczne (nadmierna ilość glukozy) przekształcane w tkankę tłuszczową. Wyciąg z fasoli zapobiega przybieraniu na wadze a nawet wspomaga zrzucanie zbędnych kilogramów.

Działanie

  • Wspomaga odchudzanie
  • Umożliwia szybszą utratę zbędnych kilogramów
  • Neutralizuje spożytą skrobię przez co zapobiega odkładaniu tłuszczu.

Polecany osobom, które mają problemy z przestrzeganiem diety niskokalorycznej

Informacja ważna dla diabetyków i nie tylko:
Fasolamina wpływa także na utrzymanie stabilnego poziomu cukru we krwi. Zapobiega nagłym zmianom poziomu glukozy (wzrost i spadek), które powodują powstawanie uczucia głodu po jedzeniu. Stabilny poziom cukru we krwi jest bardzo ważny przy odchudzaniu - podwyższony poziom glukozy wymaga zwiększonej produkcji insuliny, która z kolei aktywując enzymy potrzebne do syntezy tłuszczy pobudza procesy zamiany nadwyżki spożytych kalorii w tkankę tłuszczową.

< ważne - nota prawna >

Wybierz suplement diety / substancję aktywną:

Nota prawna

Przypominamy, iż informacje zawarte na tej stronie posiadają tylko i wyłącznie charakter informacyjny. Wykorzystanie ich bez konsultacji z lekarzem może przynieść rezultaty odwrotne do zamierzonych. Przed użyciem koniecznie należy zasięgnąć porady lekarza lub farmaceuty.

Portal suplementydiety.pl nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikające z wykorzystania treści prezentowanych w serwisie. W myśl przepisów prawa substancje noszące miano suplementów diety nie mają charakteru leczniczego i nie są lekami.

W myśl definicji suplementy diety to dodatki stanowiące uzupełnienie codziennej diety. Pisząc inaczej, suplementy diety można nazwać składnikami żywności, których stosowanie przynosi wymierne korzyści dla naszego zdrowia i samopoczucia. Ich używanie wzbogaca codzienną dietę, w której może brakować niektórych ważnych substancji, takich jak minerały czy witaminy.

Indywidualna dieta odchudzająca

Odchudzanie z gwarancją sukcesu!

szukaj Szukaj w serwisie:


Domena na sprzedaż lub wynajem

Kup teraz: 90 000 euro + VAT
Wynajem: 300 euro + VAT / miesiąc

Masz pytania? Ciekawą propozycję współpracy? Napisz: biuro@suplementydiety.pl

Polecamy:

Pasożyty

Czy wiesz jakie są objawy pasożytów? Czy nie obawiasz się, że możesz nieświadomie być zakażonym? Tasiemiec, lamblie, glista... Lista jest potencjalnie długa.
Pasożyty - objawy i profilatyka >>

Czy kawa może zaszkodzić?

Od czasu do czasu w mediach pojawiają się informacje na temat wpływu kawy na nasze zdrowie. Okazuje się, że kawa ma o wiele większy wpływ na nasz organizm, niż było to do tej pory uważane.
Aspekty zdrowotne kawy >>


modlitwa w drodzeNewsletter:

Zapisz się i wygrywaj nagrody!


Wśród osób, które subskrybują newsletter, co miesiąc losowane są kupony rabatowe ufundowane przez
naszych partnerów!

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin.

O nas | Reklama | Współpraca | Apteki z uśmiechem