Zamknij komunikat |X|

Wykorzystujemy pliki cookies. Nie zawierają one żadnych danych osobowych, służą jedynie w celach: œwiadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane urządzeniu, którego używasz do oglądania tej strony. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej na ten temat >>

suplementy diety
Attibassi
Popularne: suplementy diety, aloes, odchudzanie, diety, dieta indywidualna, odrobaczanie, odrobaczanie ludzi, pasożyty, żurawina, zapalenie dróg moczowych, kuracja oczyszczająca

Glukozamina Farm

Prawie połowa dorosłej populacji boryka się z chorobą zwyrodnieniową stawów czy kręgosłupa. Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Objawy takie jak ból czy poranna sztywność i konieczność „rozchodzenia” przypisywane są wiekowi. Warto wiedzieć, że chorobę zwyrodnieniową można leczyć, choć jest to proces długi i trudny. Można minimalizować jej objawy i zapobiegać jej rozwojowi. Niestety zbyt często sięgamy po wydawałoby się najprostsze rozwiązanie – środki przeciwbólowe, których zażywanie w nadmiarze może powodować wiele działań niepożądanych a nawet groźnych dla zdrowia. Przyczyn choroby zwyrodnieniowej stawów może być wiele: wady postawy, nadwaga, zbyt intensywne treningi a przede wszystkim zmiany w budowie chrząstki stawowej. Zarówno dla profilaktyki, jak i zmniejszenia objawów choroby konieczne jest dostarczanie organizmowi składników budulcowych chrząstki, konieczne jest uzupełnianie diety w glukozaminę, która pobudza jej odbudowę, zwiększając tym samym ruchomość stawów, minimalizując ból i stany zapalne. Zaleca się również zażywanie glukozaminy dla ochrony układu kostnego np. podczas intensywnych ćwiczeń czy treningów. Glukozamina 500 Farm wzbogacona jest o szereg naturalnych składników dodatkowo wzmacniających jej działanie.

Ochrona stawów
Nowoczesny preparat chroniący układ chrzęstno – stawowy. Pomaga zachować chrząstkę stawową w dobrym stanie, wpływa na odnawianie zapasów mazi stawowej. Zwiększa prawidłowość funkcjonowania stawów, zmniejsza poranną sztywność kończyn. Wykorzystywany również przez osoby czynnie uprawiające sport - dla ochrony przed urazami i nadwyrężeniami.

Udoskonalone połączenie składników czynnych zastosowane w Glukozaminie 500 Farm znacząco zwiększa możliwości stosowania praparatu. Wskazania terapeutyczne:

 • Glukozamina wspomaga:
  - prawidłowe funkcjonowanie tkanki chrzęstnej, więzadeł oraz mazi stawowej,
  - regenerację tkanki chrzęstnej i włókien kolagenowych.
  - leczenie dolegliwości stawowych na tle artretycznym i reumatycznym;
  - leczenie urazów stawów spowodowanych np. nadmiernym wysiłkiem fizycznym, czy kontuzjami;
  - spowalnia rozwój artretyzmu;
  - łagodzi sztywność stawów.

Glukozamina
aminocukier, który naturalnie występuje w naszym organizmie i wchodzi w skład proteoglikanów (związki białkowo-cukrowe), które z kolei budują tkankę chrzęstną oraz nadają jej twardość i sprężystość. Chrząstka stawowa pozbawiona jest naczyń krwionośnych, a jej odżywianie możliwe jest tylko za pomocą płynu stawowego (mazi stawowej), zawierającego m.in. glukozaminę. Gdy organizm nie dysponuje wystarczającą ilością glukozaminy, maź staje się rzadsza i bardziej wodnista, stawy nie są wystarczająco „smarowane” i stają się bardziej podatne na wyeksploatowanie i uszkodzenia. Inne „elementy cierne” naszego układu kostnego jak krążki międzykręgowe kręgosłupa (dyski) niestety również podlegają podobnym procesom. Organizm człowieka potrafi syntetyzować proteoglikany i w normalnych warunkach ich uzupełnianie nie jest konieczne. Jednak w przypadku uszkodzeń aparatu ruchu, które powstają w procesie starzenia, nadmiernego ścierania się powierzchni ciernych stawów (np. u sportowców wyczynowych) albo wskutek źle wyleczonych uszkodzeń (zerwane więzadła, torebki stawowe itp.) często dochodzi do niedoborów proteglikanów, co powoduje dolegliwości bólowe, a również może prowadzić do zaburzeń funkcji ruchowych i rozwoju (cz nasilenia) chorób zwyrodnieniowych stawów jak np. artroza czy wypadanie dysku. Obie funkcje (budulcową i odżywczą) glukozaminy można wykorzystać by stymulować regenerację zmienionej chorobowo chrząstki. Przyjmowanie preparatu zawierającego glukozaminę pobudza komórki chrząstki stawowej do odbudowy własnych proteoglikanów, co powoduje znaczne jej wzmocnienie.

DAWKOWANIE
1 tabletka trzy razy dziennie przed posiłkiem popijając szklanką wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

PRZECHOWYWANIE:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

< ważne - nota prawna >

Wybierz suplement diety / substancję aktywną:

Nota prawna

Przypominamy, iż informacje zawarte na tej stronie posiadają tylko i wyłącznie charakter informacyjny. Wykorzystanie ich bez konsultacji z lekarzem może przynieść rezultaty odwrotne do zamierzonych. Przed użyciem koniecznie należy zasięgnąć porady lekarza lub farmaceuty.

Portal suplementydiety.pl nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikające z wykorzystania treści prezentowanych w serwisie. W myśl przepisów prawa substancje noszące miano suplementów diety nie mają charakteru leczniczego i nie są lekami.

W myśl definicji suplementy diety to dodatki stanowiące uzupełnienie codziennej diety. Pisząc inaczej, suplementy diety można nazwać składnikami żywności, których stosowanie przynosi wymierne korzyści dla naszego zdrowia i samopoczucia. Ich używanie wzbogaca codzienną dietę, w której może brakować niektórych ważnych substancji, takich jak minerały czy witaminy.

Indywidualna dieta odchudzająca

Odchudzanie z gwarancją sukcesu!

szukaj Szukaj w serwisie:


Domena na sprzedaż lub wynajem

Kup teraz: 90 000 euro + VAT
Wynajem: 300 euro + VAT / miesiąc

Masz pytania? Ciekawą propozycję współpracy? Napisz: biuro@suplementydiety.pl

Polecamy:

Pasożyty

Czy wiesz jakie są objawy pasożytów? Czy nie obawiasz się, że możesz nieświadomie być zakażonym? Tasiemiec, lamblie, glista... Lista jest potencjalnie długa.
Pasożyty - objawy i profilatyka >>

Czy kawa może zaszkodzić?

Od czasu do czasu w mediach pojawiają się informacje na temat wpływu kawy na nasze zdrowie. Okazuje się, że kawa ma o wiele większy wpływ na nasz organizm, niż było to do tej pory uważane.
Aspekty zdrowotne kawy >>


modlitwa w drodzeNewsletter:

Zapisz się i wygrywaj nagrody!


Wśród osób, które subskrybują newsletter, co miesiąc losowane są kupony rabatowe ufundowane przez
naszych partnerów!

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin.

O nas | Reklama | Współpraca | Apteki z uśmiechem