Zamknij komunikat |X|

Wykorzystujemy pliki cookies. Nie zawierają one żadnych danych osobowych, służą jedynie w celach: œwiadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane urządzeniu, którego używasz do oglądania tej strony. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej na ten temat >>

suplementy diety
Attibassi
Popularne: suplementy diety, aloes, odchudzanie, diety, dieta indywidualna, odrobaczanie, odrobaczanie ludzi, pasożyty, żurawina, zapalenie dróg moczowych, kuracja oczyszczająca

Chitofit

Kochanego ciała nigdy dosyć? Kanony piękna i urody na przestrzeni wieków zmieniają się. Rubensowskie kształty nie są dzisiaj na topie. Nawet wymiary seks bomby wszech czasów – Marlin Monroe – znacznie odbiegają od lansowanego teraz przez modelki wizerunku. Czy ładniejszego? To kwestia gustu. Czy zdrowszego? W opinii specjalistów, nie! Podkreślić jednak warto, że opinie zarówno lekarzy jak i dietetyków są zgodne, iż nadwaga i otyłość mogą być przyczyną wielu schorzeń. Może warto jednak pożegnać się z kilkoma kilogramami? Szczególnie jeśli nie mieścisz się w swoją ulubioną letnią spódnicę z poprzedniego sezonu.

Regulacja masy ciała
Nopal Kaktus - posiada zdolność wychwytywania i wiązania tłuszczów i cukrów dostarczanych w posiłkach. Zapobiega ich przyswajaniu, co ma pozytywny wpływ na zmniejszenie wagi ciała.

Terapia otyłości.
Otyłość często nazywana jest plagą czy epidemią XXI wieku. To może zbyt daleko idące określenie, ale jednak co raz więcej osób boryka się z problemami nadwagi. Jak działa Chitofit 700 FORTE? Nopal kaktusa – główny składnik preparatu - zawiera gumy i roślinne śluzy, które wiążąc wodę pęcznieją. Co powoduje zmniejszenie apetytu i uczucia sytości i w ten sposób ograniczają ilość spożywanych kalorii. Nopal kaktus przyciąga również cukry i tłuszcze, które są chwytane pomiędzy macierzyste cząsteczki śluzów oraz cząsteczki wody. Co znacznie zwiększa efektywność niskokalorycznych diet odchudzających. Działanie nopal kaktus jest bardzo zbliżone do sposobu działania chitosanu dlatego jest on bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem dla wegetarian i osób uczulonych na chitosan otrzymywany głównie z osłonek skorupiaków i mięczaków. Redukowanie ilości tłuszczów i cukrów może odgrywać kluczową rolę w przemianach cholesterolu, ma również ogromny wpływ na zmniejszanie wagi ciała.

Inne działania.
• Obecne w Nopalu aminokwasy, błonnik i witamina B3 zapobiegają nadmiernej przemianie cukru zawartego we krwi w tłuszcze. • Zawarte w Nopalu witaminy: A, C oraz B1, B2, B3 zmniejszają towarzyszące wysokiemu poziomowi glukozy ryzyko uszkodzenia wzroku i komórek nerwowych. • Składniki zawarte w Nopalu przyczyniają się do obniżenia poziomu cholesterolu, (szczególnie trójglicerydów i frakcji LDL) we krwi co obniża ryzyko chorób serca. Zawarte w opuncji substancje o charakterze przeciwutleniaczy (w postaci witaminy C i A) zmniejszają ryzyko uszkodzenia ścianek naczyń krwionośnych oraz tworzenia się w nich płytki miażdżycowej.

DAWKOWANIE
1-2 tabletki dziennie w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

PRZECHOWYWANIE:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

< ważne - nota prawna >

Wybierz suplement diety / substancję aktywną:

Nota prawna

Przypominamy, iż informacje zawarte na tej stronie posiadają tylko i wyłącznie charakter informacyjny. Wykorzystanie ich bez konsultacji z lekarzem może przynieść rezultaty odwrotne do zamierzonych. Przed użyciem koniecznie należy zasięgnąć porady lekarza lub farmaceuty.

Portal suplementydiety.pl nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikające z wykorzystania treści prezentowanych w serwisie. W myśl przepisów prawa substancje noszące miano suplementów diety nie mają charakteru leczniczego i nie są lekami.

W myśl definicji suplementy diety to dodatki stanowiące uzupełnienie codziennej diety. Pisząc inaczej, suplementy diety można nazwać składnikami żywności, których stosowanie przynosi wymierne korzyści dla naszego zdrowia i samopoczucia. Ich używanie wzbogaca codzienną dietę, w której może brakować niektórych ważnych substancji, takich jak minerały czy witaminy.

Indywidualna dieta odchudzająca

Odchudzanie z gwarancją sukcesu!

szukaj Szukaj w serwisie:


Domena na sprzedaż lub wynajem

Kup teraz: 90 000 euro + VAT
Wynajem: 300 euro + VAT / miesiąc

Masz pytania? Ciekawą propozycję współpracy? Napisz: biuro@suplementydiety.pl

Polecamy:

Pasożyty

Czy wiesz jakie są objawy pasożytów? Czy nie obawiasz się, że możesz nieświadomie być zakażonym? Tasiemiec, lamblie, glista... Lista jest potencjalnie długa.
Pasożyty - objawy i profilatyka >>

Czy kawa może zaszkodzić?

Od czasu do czasu w mediach pojawiają się informacje na temat wpływu kawy na nasze zdrowie. Okazuje się, że kawa ma o wiele większy wpływ na nasz organizm, niż było to do tej pory uważane.
Aspekty zdrowotne kawy >>


modlitwa w drodzeNewsletter:

Zapisz się i wygrywaj nagrody!


Wśród osób, które subskrybują newsletter, co miesiąc losowane są kupony rabatowe ufundowane przez
naszych partnerów!

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin.

O nas | Reklama | Współpraca | Apteki z uśmiechem