Zamknij komunikat |X|

Wykorzystujemy pliki cookies. Nie zawierają one żadnych danych osobowych, służą jedynie w celach: œwiadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane urządzeniu, którego używasz do oglądania tej strony. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej na ten temat >>

suplementy diety
Attibassi
Popularne: suplementy diety, aloes, odchudzanie, diety, dieta indywidualna, odrobaczanie, odrobaczanie ludzi, pasożyty, żurawina, zapalenie dróg moczowych, kuracja oczyszczająca

Zobacz także: Bischolin Balsam Mineralny

Bisholin żel mineralny  (czyt. biszolin).
Polecany dla osób z problemami reumatycznymi
i osteoporozą. Zalecany także osobom aktywnie uprawiającym sport.

Bisholin jest naturalnym koncentratem balneologicznym, wydobywanym z dna oceanu z głębokości 2,5 km. Jego przyswajalność przez skórę i błony śluzowe sięga blisko 100%, podczas gdy kompleksów mineralnych pozyskiwanych w sztuczny sposób zaledwie 50-60%. Jest czysty, nie zawiera konserwantów i barwników.
Łagodzi reumatyzm, uśmierza ból, przynosi ulgę w stanach zapalnych stawów i kręgosłupa, wpływa dobroczynnie na zmiany i zwyrodnienia usztywniające stawy i kręgosłup. Nie powoduje negatywnych skutków ubocznych, jak inne leki przeciwreumatyczne.


Bisholin – prawdziwa ulga w cierpieniu:
 -ma silne właściwości przeciwbólowe – już po kilku zabiegach powoduje osłabienie, a nawet
  ustąpienie bólów reumatycznych oraz dolegliwości pleców i karku
 -posiada wyraźne działanie przeciwzapalne i rozkurczające
 -wpływa na procesy miejscowej odporności poprzez stymulację aktywności fagocytów (płytek krwi
  odpowiedzialnych za zwalczanie ciał obcych)
 -usuwa złogi szkodliwych substancji oraz toksyn, dlatego Bisholin pomaga osobom mającym
  zwyrodniałe i zesztywniałe stawyZobacz:

Czy wiesz, że praocean dał początek życiu na ziemi? Czy wiesz, że Bisholin również pochodzi z praoceanu?
Zadziwiające odkrycie przykuwa uwagę lekarzy
Najnowocześniejsza klinika w Twoim domu. Czy to możliwe?
Terapie bisholinowe
Kuracja na bóle reumatyczne. Zobacz jak Bisholin pomaga innym.
Ważne informacje


Życie z praoceanu

345 milionów lat temu istniał praocean, który zawierał niezwykle duże ilości życiodajnych minerałów. W wyniku procesów geologicznych oraz fizycznych dno ogromnego basenu oceanicznego zostało odizolowane od czynników atmosferycznych. W tych hermetycznych warunkach powstała solanka mineralna - Bisholin. Stanowi ją bogactwo makro- i mikroelementów rozpuszczonych w czystej artezyjskiej wodzie. Przez miliony lat pozostawały one w nienaruszonym stanie, bez wpływu jakichkolwiek zanieczyszczeń z powierzchni ziemi.

Unikalna solanka
Bisholin jest unikalnym, naturalnym koncentratem mineralnym wydobywanym z dna praoceanu. Zawiera optymalny kompleks minerałów. Natura dobrała je według idealnych dla nas proporcji. Są tam cenne dla naszego zdrowia: siarczany i chlorki magnezu, potasu, wapnia oraz sodu. Wyróżnia się wysokim stężeniem jodu i bromu. Zawiera także cynk, mangan, żelazo, molibden, miedź, chrom i wiele innych minerłów.

<powrót>


Zadziwiające odkrycie Bisholinu

Nieskazitelne złoża tej solanki zostały niedawno odkryte w regionie połtawskim na Ukrainie. Przypadek sprawił, że pracownicy wykonujący tam odwierty dotarli do złóż Bisholinu. Osoby pracujące bezpośrednio z tą substancją, nie miały problemów ze stawami przy dużym wysiłku fizycznym. Zwróciło to uwagę lekarzy. Okazało się, że na głębokości 2,5 km w temperaturze 100 stopni C zalegają złoża cennej, mineralnej substancji, z niespotykanie dużą zawartością soli jodowo-bromowej i ogromnymi właściwościami leczniczymi. Wnikliwe badania wykazały, że Bisholin posiada unikalne oraz wszechstronne właściwości lecznicze. Wschodni lekarze stosują go z powodzeniem w reumatologii, neurologii czy rehabilitacji pourazowej. Co więcej, naukowcy odkrywają w Bisholinie coraz to nowe lecznicze właściwości.

<powrót>


Bisholin w najnowocześniejszych klinikach, a także w Twoim domu

Bisholin jest wykorzystywany przez lekarzy w wielu klinikach, szpitalach, sanatoriach oraz ośrodkach rehabilitacyjnych na całym świecie. Lekarze zauważyli, że połączenie leczenia farmakologicznego z terapią bisholinem przynosi doskonałe efekty. Bisholin jest preparatem całkowicie naturalnym, dokładnie takim, jakim stworzyła go natura, dlatego jest doskonale przyswajalny przez organizm człowieka. Warto dodać, że dzięki Bisholinowi możemy stworzyć sobie w domu własne sanatorium. Możemy stosować terapie wykorzystywane przez najnowsze ośrodki rehabilitacyjne. Bisholinowe kąpiele, okłady, masaże odżywią, wzmocnią nasz organizm oraz pomogą usunąć uciążliwe dolegliwości.

<powrót>


Bisholin stosowany jest wspomagająco przy leczeniu schorzeń:

  • aparatu ruchu (choroby reumatyczne, zmiany zwyrodnieniowe, zesztywniające zapalenie stawów, pprzykurcz stawów, ostroga piętowa)
  • chirurgicznych (rehabilitacja pourazowa, rozciągnięcie więzadeł)
  • obwodowego układu nerwowego (nerwobóle, zapalenie korzonków nerwowych, dyskopatia)
  • związanych ze skutkami napromieniowania różnego pochodzenia (od ekranu telewizora, komputera)
  • dróg oddechowych (zapalenie migdałów, gardła, krtani, oskrzeli), tarczycy
  • związanych z niedoborami mikroelementów (m.in. jodu, magnezu, cynku, chromu)

<powrót>


Zastosowanie

Bisholin jest preparatem do stosowania zewnętrznego. Proces wnikania zawartych w nim składników odbywa się poprzez skórę i błony śluzowe. Warto dodać, iż kompleksy mineralne pozyskiwane w sztuczny sposób są przyswajalne przez organizm tylko w 50-60%, podczas gdy przyswajalność naturalnego Bisholinu wynosi blisko 100%.

<powrót>


Zaleca się:

  • kąpiele z dodatkiem Bisholinu,
  • kompresy,
  • okłady,
  • nacieranie oraz masaże

<powrót>


Kuracja na bóle reumatyczne

Podgrzany Bisholin należy wetrzeć w chore miejsce i szczelnie zawinąć (ręcznik, folia) na czas do 3 godzin. Najlepiej przeprowadzić 10 zabiegów, raz na dzień lub raz na 2 dni. W razie potrzeby kurację można przeprowadzić ponownie po 7 dniach przerwy. Wiele osób odczuwa dużą poprawę już po kilku pierwszych zabiegach. Potwierdzają to relacje osób, które już zastosowały Bisholin.

" Jakiś czas temu miałem reumatyzm w nodze. Ataki bólu były silne, dręczące. Znajomy poradził mi, żebym zastosował Bisholin. Przyznaję, że już po 3 zabiegach zauważyłem dużą poprawę. Ból pojawiał się coraz rzadziej i rzadziej, aż w końcu zniknął. Bisholin pomógł mi odzyskać spokój i radość z życia."

Robert z Warszawy

„Cierpię na gościec przewlekły stawów dłoni. To straszna choroba. Czasami ból był nie do zniesienia. Kiedy patrzyłam na swoje ręce, które choroba zaczęła już zniekształcać, czułam strach i bezsilność. Bisholin dał mi nadzieję. Pomógł uśmierzyć ból i zadziałał przeciwzapalnie. Choroba przestała postępować. Teraz moczę dłonie w wodzie z Bisholinem i wykonuję ćwiczenia. Muszę przyznać, że nie sprawiają mi one tak wiele bólu, jak kiedyś. To naprawdę duża ulga.”

Krystyna S. z Konina

„Miałam silny ból pleców w okolicy lędźwiowej, który promieniował w okolicę nerek. Przeszkadzało mi to w pracy i domowych obowiązkach. Po kilku okładach z Bisholinu poczułam znaczną poprawę, a teraz już mnie nie boli.”

Kasia z Wrocławia

„Mój najstarszy syn często budził się rano z bolącym karkiem. Często też miał sztywność karku, po tym, jak go „przewiało”. Teraz robi nacierania i okłady z Bisholinu. Mówi, że jeszcze nic mu tak nie pomogło, jak to.”

Stanisława z Zawiercia

<powrót>


Ważne informacje

Opis właściwości preparatu Bisholin zawarty w niniejszym opracowaniu ma charakter wyłącznie informacyjny. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń. W żadnym wypadku kuracja preparatem Bisholin nie zastępuje leczenia prowadzonego przez lekarza medycyny.

<powrót>


Zobacz także: Bischolin Balsam Mineralny

< ważne - nota prawna >

Wybierz suplement diety / substancję aktywną:

Nota prawna

Przypominamy, iż informacje zawarte na tej stronie posiadają tylko i wyłącznie charakter informacyjny. Wykorzystanie ich bez konsultacji z lekarzem może przynieść rezultaty odwrotne do zamierzonych. Przed użyciem koniecznie należy zasięgnąć porady lekarza lub farmaceuty.

Portal suplementydiety.pl nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikające z wykorzystania treści prezentowanych w serwisie. W myśl przepisów prawa substancje noszące miano suplementów diety nie mają charakteru leczniczego i nie są lekami.

W myśl definicji suplementy diety to dodatki stanowiące uzupełnienie codziennej diety. Pisząc inaczej, suplementy diety można nazwać składnikami żywności, których stosowanie przynosi wymierne korzyści dla naszego zdrowia i samopoczucia. Ich używanie wzbogaca codzienną dietę, w której może brakować niektórych ważnych substancji, takich jak minerały czy witaminy.

Indywidualna dieta odchudzająca

Odchudzanie z gwarancją sukcesu!

szukaj Szukaj w serwisie:


Domena na sprzedaż lub wynajem

Kup teraz: 90 000 euro + VAT
Wynajem: 300 euro + VAT / miesiąc

Masz pytania? Ciekawą propozycję współpracy? Napisz: biuro@suplementydiety.pl

Polecamy:

Pasożyty

Czy wiesz jakie są objawy pasożytów? Czy nie obawiasz się, że możesz nieświadomie być zakażonym? Tasiemiec, lamblie, glista... Lista jest potencjalnie długa.
Pasożyty - objawy i profilatyka >>

Czy kawa może zaszkodzić?

Od czasu do czasu w mediach pojawiają się informacje na temat wpływu kawy na nasze zdrowie. Okazuje się, że kawa ma o wiele większy wpływ na nasz organizm, niż było to do tej pory uważane.
Aspekty zdrowotne kawy >>


modlitwa w drodzeNewsletter:

Zapisz się i wygrywaj nagrody!


Wśród osób, które subskrybują newsletter, co miesiąc losowane są kupony rabatowe ufundowane przez
naszych partnerów!

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin.

O nas | Reklama | Współpraca | Apteki z uśmiechem